Dlaczego my?

Wizytówka Twojego Lokalu

Pięknie wyeksponowane dania, które wyglądają często dużo bardziej atrakcyjnie, kolorowo i błyszcząco, staną się wizytówką i wyróżnikiem Twojego lokalu. 

Zwiększ ruch  poprzez zastosowanie ShinyFood! Bądź pionierem innowacyjności i jako jeden z pierwszych zaskocz swoich klientów, przyciągając ich uwagę i proponując tak nową i niespotykaną usługę na rynku europejskim. Wyprzedź konkurencję, zyskaj przewagę, zwiększ ruch w lokalu, zwiększ obroty i zyski.  Nasz zespół pomoże Twojej firmie w opracowaniu nowoczesnej strategii marketingowej. Wspólnie wypracujemy najlepszy kierunek rozwoju dla Twojego biznesu

Zwiększa apetyt

Nasz mózg reaguje na bodźce wzrokowe – kupujemy oczami, chcemy zjeść, kiedy coś wygląda zachęcająco i smakowicie. Realistycznie wyglądające danie sprawia, że klient zaczyna odczuwać głód. Klient bawi się możliwością wyboru, jest to dla niego rodzaj zabawy. Zastanawia się co wybrać, czy wybór będzie dobry, co spróbować następnym razem, ponieważ danie wygląda pięknie.

Zmniejsza obawy

Zamawiając danie z menu, nie wiemy jaka duża porcja trafi na nasz stół. Zamawiając danie na podstawie gotowego wzorca, masz pewność, jaka porcja będzie podana, jak danie wygląda, jedynie pozostaje jeden znak zapytania- jak smakuje. Jeżeli jest tak dobre, jak wygląda, klient powróci skosztować pozostałych wyeksponowanych dań.

Uniwersalne wykonanie

Dania są personalizowane pod każdego klienta indywidualnie. Są oryginalne i niepowtarzalne. Od restauracji czy osoby zamawiającej zależy, jaki wzorzec gotowego dania powstanie. Jest to odwzorowanie 1:1 kopia dania przygotowana przez twojego szefa kuchni.

Zamiast Menu

Gotowe trójwymiarowe danie jest bardzo zachęcające, intuicyjne, chroni konsumenta przed rozczarowaniem, pobudza apetyt, gwarantuje satysfakcję i pewność wyboru. Może to być przedstawione w pięknie wyeksponowanej gablocie lub bezpośrednio na wózku kelnerskim- nasz zespół pomoże w opracowaniu strategii i wypracuje z państwem odpowiednią strategię marketingową.

Zachęca do powrotu

Klient lubi być zaskakiwany nowoczesnym podejściem. Innowacyjność proponowanego rozwiązania jest tak duża, że na polskim, a nawet europejskim rynku konsumenta nie są dostępne podobne rozwiązania. 

Pionierskie podejście do eksponowania dań może okazać się najbardziej efektywną inwestycją, która wyróżni lokal i zachęci do wielokrotnych powrotów zadowolonych gości.

Badania wykazały, że częstotliwość powracającego klienta do restauracji wyróżniającej się innowacyjnością jest od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent wyższa, niż w tradycyjnym formacie. Wyróżnione, wybrane i wyeksponowane dania będą daniami preferowanymi  tzw. pierwszego wyboru.