Kilka słów o nas

Jesteśmy bezpośrednim importerem replik jedzenia. Specjalizujemy się w przygotowywaniu unikalnych replik spożywczych wykonanych z tworzyw sztucznych, które odwzorowują prawdziwe danie w każdym szczególe. Oferowane przez nas produkty są wytwarzane na zamówienie klienta.

Jaki jest nasz cel?

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który wprowadza na polski rynek produkt promocji dla branży gastronomicznej oraz spożywczej. Wiemy, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach odgrywa marketing. Wyróżniając się z tłumu, masz większe szanse na osiągnięcie sukcesu. Dlatego chcemy Ci zaoferować pierwsze i jedyne w Polsce narzędzie marketingowe w postaci ShinyFood.

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy, aby na rynku gastronomicznym oraz konsumpcyjnym powstał nowy trend, który wniesie odmienne podejście do marketingu w gastronomii. Czynnik wizualny ma być głównym bodźcem, który zadziała na klienta i powoduje chęć zakupu. Do tej pory były to katalogi, zdjęcia oraz menu. Chcemy wyjść naprzeciw klientom, tak aby poczuli większą swobodę w procesie zamawiania interesującego ich dania.

Jest to unikatowe podejście do marketingu. Jesteśmy pionierami na rynku europejskim, a w Polsce nikt jeszcze nie oferuje takiej usługi. Innowacyjne podejście do marketingu może stać się wyróżnikiem firm, które odważą wyjść w stronę klienta i jego potrzeb, a przez sugestię i bodźce wizualne zachęcą do zakupu, konsumpcji oraz doświadczania nowych wrażeń. Zaintrygowany i zadowolony klient wróci i przyprowadzi dodatkowych potencjalnych odbiorców twojego lokalu.

Poznaj nas

Szymon Proć

+48 883 475 468

 

Dominik Rogoziński

+48 695 372 507

Bartosz Rogoziński

+48 784 748 370